Producenci
Promocje
Makaron od kurki przepiórki kolanko 250g MAXPOL
Makaron od kurki przepiórki kolanko 250g MAXPOL
2,80 zł 2,52 zł
szt.
Makaron od kurki przepiórki penne 250g MAXPOL
Makaron od kurki przepiórki penne 250g MAXPOL
2,80 zł 2,52 zł
szt.
Makaron od kurki przepiórki krajanka 250g MAXPOL
Makaron od kurki przepiórki krajanka 250g MAXPOL
2,80 zł 2,52 zł
szt.
Makaron od kurki przepiórki muszelka 250g MAXPOL
Makaron od kurki przepiórki muszelka 250g MAXPOL
2,80 zł 2,52 zł
szt.
Makaron od kurki przepiórki świderek 250g MAXPOL
Makaron od kurki przepiórki świderek 250g MAXPOL
2,80 zł 2,52 zł
szt.
Makaron od kurki przepiórki wstążka 250g MAXPOL
Makaron od kurki przepiórki wstążka 250g MAXPOL
2,80 zł 2,52 zł
szt.

Solgar

Hemorosan krioaplikator na hemoroidy (niebieski)

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24-48 godzin w dni robocze
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: HEMOROSAN
Kod produktu: 0395-490A1_20170303114341

Opis

Rewolucyjny Krioaplikator Hemorosan do walki ze stanami zapalnymi hemoroidów:

- bezpieczny i skuteczny dla osób cierpiących na hemoroidy i w okresie rekonwalescencji

- specjalnie dedykowany kobietom w ciąży

- nośnik w 100% naturalnej i nieinwazyjnej krioterapii

- jedyna na rynku specjalnie ukształtowana konstrukcja umożliwiająca łatwe i bezpośrednie aplikowanie leczniczych substancji precyzyjnie w miejsca w których występuje stan zapalny

- certyfikat europejskiego wzoru użytkowego

- tani, bo wielokrotnego użytku !

 

 

1.      Sam produkt i jego właściwości - https://www.youtube.com/watch?v=KqWbn-lAPTc

 

2.      Sposób użytkowania oraz aplikacji - https://www.youtube.com/watch?v=vAT3clYNwX4

 

Problem leczenia hemoroidów:

Nie trzeba nikogo przekonywać, że leczenie stanów zapalnych hemoroidów antybiotykiem doustnym jest nielogiczne, a często szkodliwe ze względu na możliwe skutki uboczne.

W przypadku występowania stanów zapalnych hemoroidów, racjonalnym jest zatem wprowadzanie maści, żeli i kremów o właściwościach leczniczych, bakteriobójczych i przeciwbólowych bezpośrednio w uszkodzone głębokie partie odbytu.

Mało kto jest jednak świadom, iż z uwagi na specyfikę choroby hemoroidów, proces leczenia następować musi w zaciśniętym zwieraczu, w warunkach podwyższonej temperatury, w środowisku niezwykle agresywnym biologicznie. Dlatego też działanie lekarstwa powinno być możliwie jak najbardziej bezpośrednie oraz jak najdłuższe.

Rocznie w Polsce kupowanych jest kilka milionów opakowań różnego rodzaju maści i kremów do walki ze stanami zapalnymi hemoroidów. Jednak budowa i sposób funkcjonowania ludzkiego organizmu utrudniają skuteczne bezpośrednie działanie często doskonałych środków leczniczych powszechnie dostępnych na rynku. Naturalna samoczynna funkcja zaciskania zwieracza powoduje wyciskanie stosowanych maści, kremów lub czopków.

Wyeliminowanie tego zjawiska oraz pełne i skuteczne wykorzystanie właściwości maści i kremów gwarantuje wyłącznie użycie Krioaplikatora Hemorosan.

 

Czym jest i jak działa Krioaplikator Hemorosan?

Krioaplikator Hemorosan jest jedynym na rynku europejskim wyrobem medycznym posiadającym podwójną funkcję:

1. aplikatora o unikatowym kształcie, w którego przewężeniach aplikujemy lekarstwo

2. terapeutycznego nośnika niskiej temperatury

 

Krioaplikator Hemorosan jako aplikator maści leczniczych

Budowa Krioaplikatora Hemorosan została opracowana w wyniku długotrwałego praktycznego stosowania oraz z najwyższą troską o każdy detal. Specjalnie ukształtowany profil Krioaplikatora służy do nakładania za jego pomocą leczniczych maści i kremów, zapobiegając jednocześnie wyciskaniu przez zwieracz naniesionego środka leczniczego do wewnątrz oraz na zewnątrz odbytu.

Z chwilą nakładania na uprzednio zmrożony w zamrażarce korpus Krioaplikatora półpłynnej maści dochodzi do jej tężenia, a przez to trwałego przylegania, co jednocześnie umożliwia precyzyjną aplikację lekarstwa dokładnie w uszkodzone głębokie partie odbytu oraz daje możliwość dłuższego bezpośredniego leczniczego oddziaływania stosowanych mediów.

 

Krioaplikator jako nośnik naturalnej krioterapii

Krioaplikator substancji leczniczych Hemorosan jest doskonałym nośnikiem w 100% naturalnej krioterapii. Jego wnętrze zostało wypełnione absorberem zimna, który początkowo kumuluje niską temperaturę, a następnie stopniowo ją oddaje w czasie aplikacji, dzięki czemu czas jej oddziaływania zostaje maksymalnie wydłużony.

Bezpośrednia doodbytnicza aplikacja uprzednio zmrożonego Krioaplikatora Hemorosan dzięki miejscowemu zastosowaniu niskiej temperatury przynosi natychmiastową ulgę oraz daje odczuwalne uczucie ukojenia w rozognionych stanach zapalnych hemoroidów.

Stosowanie niskiej temperatury w procesie leczenia między innymi: niweluje ból i nieprzyjemne uczucie pieczenia oraz doprowadza do zablokowania szlaków przewodzenia centralnego układu nerwowego. Stopniowo ustępuje też obrzęk i krwawienie hemoroidów, co następuje dzięki zwężaniu uszkodzonych naczyń krwionośnych. Zanika napięcie i dochodzi do rozluźnienia silnie unerwionych warkoczy hemoroidów.

Krioterapia przy zastosowaniu Krioaplikatora Hemorosan jest naturalną i bezpieczną metodą szczególnie dedykowaną kobietom w ciąży oraz karmiącym matkom borykającym się ze stanami zapalnymi hemoroidów.

Krioaplikator Hemorosan jest doskonałym wyborem w profilaktyce. Powinno się go stosować jak najczęściej, wraz z przystosowanymi do tego maściami.

 

Krioaplikator Hemorosan jako wyrób medyczny i wynalazek

Krioaplikator Hemorosan jest wyrobem medycznym do chwilowego użytku, oznakowanym znakiem CE, zarejestrowanym w polskim Urzędzie Wyrobów Medycznych oraz posiadający Świadectwo Wolnej Sprzedaży.

Wyrób posiada też europejski Certyfikat OAMI o numerze 002752683-0001, wydany przez Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante, a ponadto, został zgłoszony w Urzędzie Patentowym RP.

Krioaplikator Hemorosan wytworzony jest z najwyższej jakości tworzywa, bezpiecznego i dopuszczonego do kontaktu z ludzką skórą i śluzówką.

 

Użytkowanie Krioaplikatora Hemorosan

Przed użyciem oraz po użyciu Krioaplikator Hemorosan należy każdorazowo dokładnie umyć pod ciepłą wodą i wysuszyć. Przed aplikacją, Krioaplikator Hemorosan należy zmrozić w zamrażalniku przez co najmniej 2 godziny w specjalnie przeznaczonym do tego szczelnym pojemniku.

Trzon krioaplikatora Hemorosan należy wprowadzić bezpośrednio do odbytu, trzymając go za specjalnie zaprojektowaną główkę, która wyznacza jednocześnie granicę pola użyteczności.

Należy stosować Krioaplikator Hemorosan wyłącznie zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce użytkownika, załączonej do opakowania.

Krioaplikator Hemorosan zaleca się wymienić na nowy po maksymalnym okresie użytkowania 6 miesięcy.

Dla zwiększenia efektu oddziaływania zaleca się zakup dwóch Krioaplikatorów Hemorosan i użytkowania ich bezpośrednio jeden po drugim, celem wydłużenia oddziaływania miejscowej krioterapii.

Nie należy stosować krioaplikatora Hemorosan do aplikowania mediów w przypadku uczulenia na którykolwiek z ich składników. Zawsze przed aplikacją zaleca się wykonanie testu uczuleniowego

Zawsze należy skonsultować się z lekarzem proktologiem lub farmaceutą w przypadku występowania stanów zapalnych hemoroidów oraz jeżeli potrzebna jest dodatkowa informacja lub rada.

 

Opakowanie zawiera

- Krioaplikator Hemorosan (w wybranym kolorze: żółty, biały, niebieski, lub czerwony)

- hermetycznie zamykany pojemnik do trzymania Krioaplikatora w zamrażarce

- ulotkę użytkownika

 

 Leki, suplementy diety, kosmetyki, zdrowa żywność, aptekabio.pl 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl